|
799 грн
|
|
799 грн
|
платежі
по 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
799 грн
|
|
799 грн
|
платежі
по 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Поворот на підставці на 360, Автоматичне відключення при закипанні за умови відсутності води , Термостат Strix , Світлодіодна підсвітка |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Управління | Механічне |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 1850 2200 Вт (220240 В 50 Гц) |
| Споживана потужність, Вт | 1800 Вт |
| Захист | автовідключення при знятті з підставки |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Червоний |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 23 х 16 см |
| Країна виробництва | Китай |