|
2 265 грн
|
|
2 265 грн
|
платежі
по 1 133 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 265 грн
|
|
2 265 грн
|
платежі
по 1 133 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 50C |
|---|---|
| Бренд | ECG2E |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | прогумована протиковзка основа |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | Знімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 1850 2200 Вт (220240 В 50 Гц) |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | автовідключення при знятті з підставки |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 23.5 х 17 см |
| Країна виробництва | Китай |