|
529 грн
|
|
529 грн
|
платежі
по 265 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
529 грн
|
|
529 грн
|
платежі
по 265 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 100C |
|---|---|
| Бренд | Edler |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 1850 2200 Вт (220240 В 50 Гц) |
| Споживана потужність, Вт | 1500 Вт |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.9 х 22.5 х 16.3 см |
| Країна виробництва | Китай |