|
1 519 грн
|
|
1 519 грн
|
платежі
по 760 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 519 грн
|
|
1 519 грн
|
платежі
по 760 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Electrolux |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Обертання на 360 , зйомний фільтр від накипу |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | знімний сітчастий фільтр |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Управління | Механічне |
| Кришка | Знімна |
| Безпека | Автоматичне відключення при недостатній кількості води, Автоматичне відключення при закипанні |
| Потужність | 1850 2200 Вт (220240 В 50 Гц) |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.2 х 23.2 х 16.1 см |
| Країна виробництва | Китай |