|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 999 грн
|
|
1 999 грн
|
платежі
по 1 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Автоматичне відключення, Обертання на 360 , зйомний фільтр від накипу, Термостат Strix , Нековзкі ніжки, Аналоговий термостат, Білий індикатор роботи |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | Знімна |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Потужність | 2200 (18502200 Вт) |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | від включення без води |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик, метал, акрил, ЕВА, силікон. |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.6 х 23.9 х 14.9 см |
| Країна виробництва | Китай |