|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Підсвічування індикатора роботи оранжевая лампочка, Індикатор рівня води, Обертання на 360 , зйомний фільтр від накипу, Термостат Strix , Відсік для |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Відключення при закипанні, Захист від перегрівання, Автоматичне відключення при знятті з підставки |
| Потужність | 2200 (18502200 Вт) |
| Споживана потужність, Вт | 1850 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, метал, акрил, ЕВА, силікон. |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 21 х 15 см |
| Країна виробництва | Китай |