|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 799 грн
|
|
2 799 грн
|
платежі
по 1 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Відсік для шнура, Автоматичне відключення, Обертання на 360 , Термостат Strix , Нековзкі ніжки |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | Термометр |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Потужність | 2000 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик, метал, акрил, ЕВА, силікон. |
| Колір | Бежевий |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.8 х 28 х 22.4 см |
| Країна виробництва | Китай |