|
1 099 грн
|
|
1 099 грн
|
платежі
по 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 099 грн
|
|
1 099 грн
|
платежі
по 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Відсік для шнура, Поворот на підставці на 360, Автоматичне відключення, Просте відкриття кришки натисканням кнопки, зйомний фільтр від накипу, Термос |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний контейнер |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | захист від перегрівання |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1850 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.5 х 19 х 15 см |
| Країна виробництва | Китай |