|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 499 грн
|
|
1 499 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Фільтр від накипу незнімний, Обертання на 360 , Термостат Strix , Кнопка ввімкненнявимкнення, Білий індикатор роботи, Відділення для зберігання шнур |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Захист від перегрівання, Автовідключення, Система безпеки |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2200 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.7 х 23 х 15.7 см |
| Країна виробництва | Китай |