|
1 599 грн
|
|
1 599 грн
|
платежі
по 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 599 грн
|
|
1 599 грн
|
платежі
по 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | MONTECH |
| Об'єм,л. | 4 |
| Нагрівальний елемент | Відкритий (спіраль) |
| Особливості | Підтримка температури, Вибір кольору скоринки, Вибір розміру хліба |
| Додаткові характеристики | Термометр |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Так |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 900 Вт |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 25 х 25 см |
| Країна виробництва | Китай |