|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Philips |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Поворот на підставці на 360, Знімний фільтр від накипу, Підставка з відсіком для кабелю, Зі світловим індикатором роботи |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Від увімкнення без води, Вимкнення при знятті з бази, Захист від нагрівання без води контролер Strix |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | автовідключення при знятті з підставки |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 25,2 х 24,8 х 15,6 см |
| Країна виробництва | Китай |