|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 100C |
|---|---|
| Бренд | POLARIS |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Підтримка температури, Вибір кольору скоринки, Вибір розміру хліба |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | контролер STRIX |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2200 Вт |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5 х 22 х 21.8 см |
| Країна виробництва | Китай |