|
699 грн
|
|
699 грн
|
платежі
по 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
699 грн
|
|
699 грн
|
платежі
по 350 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Prime |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1800 Вт |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 22.5 х 16.5 см |
| Країна виробництва | Китай |