|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
899 грн
|
|
899 грн
|
платежі
по 450 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 50C |
|---|---|
| Бренд | Rotex |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | терморегулятор |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | легке наповнення |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | Знімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 22 х 22 х 18 см |
| Країна виробництва | Китай |