|
1 598 грн
|
|
1 598 грн
|
платежі
по 799 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 598 грн
|
|
1 598 грн
|
платежі
по 799 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Russell Hobbs |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Система ідеальний носик, Знімний фільтр від накипу, Перемикач із синім підсвічуванням під час кипіння, База на 360 з місцем для зберігання шнура, В |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Автоматичне відключення при закипанні |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2400 Вт |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 25 х 22.4 х 15 см |
| Країна виробництва | Китай |