|
2 089 грн
|
|
2 089 грн
|
платежі
по 1 045 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 089 грн
|
|
2 089 грн
|
платежі
по 1 045 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Russell Hobbs |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | швидке нагрівання, Обертання на 360 , Система ідеальний носик, Індикатор роботи |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | незнімний |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Захист від перегрівання, Автовідключення |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | Від перегріву, Вимкнення при знятті з бази, При вмиканні без води |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 24.1 х 21.7 см |
| Країна виробництва | Китай |