|
1 500 грн
|
|
1 500 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 500 грн
|
|
1 500 грн
|
платежі
по 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Russell Hobbs |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Обертання на 360 , Система ідеальний носик, Відкидна кришка, Пластик не містить бісфенол A, Зони швидкого кипятіння, Кипятить одну чашку води за |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Захист від сухого кипіння |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2500 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | пластик текстурированнй , нержавіюча сталь акцент |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 24.5 х 16.5 х 21.5см |
| Країна виробництва | Китай |