|
1 149 грн
|
|
1 149 грн
|
платежі
по 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 149 грн
|
|
1 149 грн
|
платежі
по 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Russell Hobbs |
| Об'єм,л. | 1 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Індикатор включення, зйомний фільтр від накипу, Система ідеальний носик, Відкидна кришка, Два віконця рівня води, Універсальна напруга, Включає 2 ча |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Захист від сухого кипіння |
| Потужність | 1000 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.8 х 18 х 12 см |
| Країна виробництва | Китай |