|
647 грн
|
|
647 грн
|
платежі
по 324 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
647 грн
|
|
647 грн
|
платежі
по 324 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Sencor |
| Об'єм,л. | 1 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Дві чашки і дві ложки в комплекті, Знімний фільтр проти кальцифікації, який можна мити, Вимикач з підсвічуванням, Налив без крапель |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Захист від перегрівання, Автовідключення, Захист від кипятіння |
| Потужність | 11000 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 1100 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 21.5 х 20.32 х 18 см |
| Країна виробництва | Китай |