|
1 399 грн
|
|
1 399 грн
|
платежі
по 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 399 грн
|
|
1 399 грн
|
платежі
по 700 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 90C |
|---|---|
| Бренд | Sencor |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | LEDдисплей, Контролер Strix, Встановлені програми, Діапазон встановлених температур 40 708090100 C, Білий світлодіод на дисплеї |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Потрійна система безпеки, Безпечне автоматичне відключення, Сухий захист від кипятіння, Центральний розєм 360 |
| Потужність | 2200 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2200 Вт |
| Обертання на 360° | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.8 х 21.6 х 15.2 см |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 10 |