|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 099 грн
|
|
2 099 грн
|
платежі
по 1 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2400 Вт |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 18 х 17.3 х 10.8 см |
| Країна виробництва | Китай |