|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 999 грн
|
|
5 999 грн
|
платежі
по 3 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | 85C |
|---|---|
| Бренд | Tefal |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | Дисплей, Підтримання температури, Обертання на 360 , Відкидна кришка, Подвійні стінки, Знімний фільтр від накипу, 9 температурних режимів |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Автовідключення |
| Потужність | 2400 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2500 Вт |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 26,3 х 24,1 х 16 см |
| Країна виробництва | Китай |