|
765 грн
|
|
765 грн
|
платежі
по 383 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
765 грн
|
|
765 грн
|
платежі
по 383 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Встановлення температури | Відсутній |
|---|---|
| Бренд | Vimar |
| Об'єм,л. | 2 |
| Нагрівальний елемент | Прихований (диск) |
| Особливості | підсвічування корпусу |
| Автовідключення при закипанні води | Так |
| Додаткові характеристики | напругачастота 220 в50 гц |
| Фільтр від накипу | зйомний багаторазовий фільтр |
| Кришка | незнімна |
| Безпека | Є |
| Потужність | 1800 Вт |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Захист | від включення без води |
| Обертання на 360° | Є |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.8 х 22.4 х 16.7 см |
| Країна виробництва | Китай |