|
11 499 грн
|
|
11 499 грн
|
платежі
по 5 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 499 грн
|
|
11 499 грн
|
платежі
по 5 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ninja |
|---|---|
| Тип | Електрогриль |
| Тип управління | Електронне |
| Особливості | індикатори режимів роботи |
| Робоча поверхня | Ребриста |
| Режими приготування | сосиски, птиця, бургер, паніні, риба, стейк |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Нагрівальний елемент | Галогенний |
| Потужність | 1760 Вт |
| Піддон для жиру | Так |
| Ширина решітки-гриль | 36 |
| Довжина решітки-гриль | 23 |
| Індикатор нагріву | Так |
| Комплектація | термощуп |
| Покриття пластин / насадок | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | антипригарне покриття пластин |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір виробника | Сірий |
| Розміри, см | 43 х 35.5 х 28 см |
| Вага | 8.3 кг |
| Країна виробництва | Китай |