|
4 399 грн
|
|
4 399 грн
|
платежі
по 2 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 399 грн
|
|
4 399 грн
|
платежі
по 2 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Philips |
|---|---|
| Тип | Електрогриль |
| Тип управління | Механічне |
| Особливості | ручка, що не нагрівається |
| Робоча поверхня | Ребриста |
| Режими приготування | сосиски, птиця, бургер, паніні, риба, стейк |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Нагрівальний елемент | Галогенний |
| Потужність | 2200 Вт |
| Піддон для жиру | Так |
| Ширина решітки-гриль | 30 |
| Довжина решітки-гриль | 29 |
| Індикатор нагріву | Так |
| Комплектація | інструкція, гарантійний талон, електрогриль, піддон для збору жиру, пластини 2 шт |
| Покриття пластин / насадок | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Функції | антипригарне покриття пластин |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина шнура | 0,8 м |
| Колір виробника | Чорний |
| Розміри, см | 37.5 х 35.4 х 17.7 см |
| Вага | 4.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |