|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Russell Hobbs |
|---|---|
| Тип | Електрогриль |
| Тип управління | Механічне |
| Особливості | ручка, що не нагрівається |
| Робоча поверхня | Ребриста |
| Режими приготування | морепродукти, сосиски, птиця, бекон, мясо, овочі, фрукти, сендвічі |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Нагрівальний елемент | Галогенний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Піддон для жиру | Так |
| Ширина решітки-гриль | 24 |
| Довжина решітки-гриль | 25 |
| Індикатор нагріву | Так |
| Комплектація | щипці |
| Покриття пластин / насадок | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Функції | антипригарне покриття пластин |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір виробника | Червоний |
| Розміри, см | 27 х 25 х 12.4 см |
| Вага | 2,74 кг |
| Країна виробництва | Китай |