|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 999 грн
|
|
2 999 грн
|
платежі
по 1 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal |
|---|---|
| Тип | Електрогриль |
| Тип управління | Механічне |
| Особливості | Індикатор роботиІндикатор нагрівуРучка, що не нагріваєтьсяЗахисний замокПрогумована протиковзка основа |
| Робоча поверхня | Ребриста |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Потужність | 1600 Вт |
| Піддон для жиру | Так |
| Ширина решітки-гриль | 30 |
| Довжина решітки-гриль | 22 |
| Індикатор нагріву | Так |
| Регулювання температури | До 255 |
| Покриття пластин / насадок | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Функції | Режим барбекю, Гриль, Регулювання положення пластин |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір виробника | Чорний |
| Розміри, см | 26 х 22.5 х 11 см |
| Вага | 3.24 кг |
| Країна виробництва | Китай |