|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
8 999 грн
|
|
8 999 грн
|
платежі
по 4 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal |
|---|---|
| Тип | Електрогриль |
| Тип управління | Електронне |
| Особливості | Захист від перегріву |
| Робоча поверхня | Ребриста |
| Режими приготування | сосиски, птиця, бургер, паніні, риба, стейк |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Нагрівальний елемент | Галогенний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Піддон для жиру | Так |
| Ширина решітки-гриль | 20 |
| Довжина решітки-гриль | 30 |
| Індикатор нагріву | Так |
| Комплектація | щипці |
| Регулювання температури | 110275 |
| Покриття пластин / насадок | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Функції | антипригарне покриття пластин |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина шнура | 1 м |
| Колір виробника | Сірий |
| Розміри, см | 34 x 36.5 x 17.5 см |
| Вага | 6.6 кг |
| Країна виробництва | Китай |