|
6 499 грн
|
|
6 499 грн
|
платежі
по 3 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 499 грн
|
|
6 499 грн
|
платежі
по 3 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal |
|---|---|
| Тип | Електрогриль |
| Тип управління | Електронне |
| Особливості | зберігання у вертикальному положенні |
| Робоча поверхня | Ребриста |
| Режими приготування | морепродукти, сендвічі, сосиски, птиця, бургер, риба, перець, мясо, барбекю, свинина |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Нагрівальний елемент | Галогенний |
| Потужність | 2000 Вт |
| Піддон для жиру | Так |
| Ширина решітки-гриль | 30 |
| Довжина решітки-гриль | 20 |
| Індикатор нагріву | Так |
| Комплектація | інструкція, гарантійний талон, таця для стікання жиру, книга рецептів, гриль, пластини для гриля, форма для випічки |
| Регулювання температури | 110 275 |
| Покриття пластин / насадок | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Функції | антипригарне покриття пластин |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина шнура | 1,2 м |
| Колір виробника | Чорний |
| Розміри, см | 36,5 х 36,5 х 17,5 см |
| Вага | 4,5 кг |
| Країна виробництва | Китай |