|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal |
|---|---|
| Тип | Електрогриль |
| Тип управління | Електронне |
| Особливості | відкривання на 180 |
| Робоча поверхня | Ребриста |
| Режими приготування | сосиски, птиця, бургер, паніні, риба, стейк |
| Кількість температурних режимів | 4 |
| Нагрівальний елемент | Галогенний |
| Потужність | 2200 Вт |
| Піддон для жиру | Так |
| Ширина решітки-гриль | 40 |
| Довжина решітки-гриль | 20 |
| Індикатор нагріву | Так |
| Комплектація | інструкція, гарантійний талон, таця для стікання жиру, книга рецептів, гриль, пластини для гриля, форма для випічки |
| Покриття пластин / насадок | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Функції | антипригарне покриття пластин |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Довжина шнура | 1,2 м |
| Колір виробника | Чорний |
| Розміри, см | 46 x 34,6 x 19 см |
| Вага | 8,1 кг |
| Країна виробництва | Китай |