|
2 777 грн
|
|
2 777 грн
|
платежі
по 1 389 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 777 грн
|
|
2 777 грн
|
платежі
по 1 389 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BMOF19B |
|---|---|
| Бренд | Beko |
| Об'єм камери | 19 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Кількість режимів нагріву | 6 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 1400 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 220 С |
| Комплектація | піч, деко стандартне, решітка, інструкція , гарантійний талон |
| Особливості | Індикатор роботиІндикатор нагрівуРучка, що не нагріваєтьсяЗахисний замокПрогумована протиковзка основа |
| Додаткові функції | підсвічування ARGB |
| Таймер | До 60 хв |
| Вага | 6,63 кг |
| Розміри, см | 47.4 х 34.2 х 28.5 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Додатково | Знімні стекла дверцят подвійні |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Країна виробництва | Китай |