|
5 699 грн
|
|
5 699 грн
|
платежі
по 2 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 699 грн
|
|
5 699 грн
|
платежі
по 2 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OM 30 GBX |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Об'єм камери | 30 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Верхній та нижній нагрів |
| Кількість режимів нагріву | 5 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 3200 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 250 С |
| Комплектація | піч, деко стандартне, решітка, інструкція , гарантійний талон |
| Особливості | Індикатор роботиІндикатор нагрівуРучка, що не нагріваєтьсяЗахисний замокПрогумована протиковзка основа |
| Додаткові функції | Світловий індикатор роботи |
| Таймер | До 60 хв |
| Вага | 12 кг |
| Розміри, см | 32,1 52 40,5 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Додатково | покращена термоізоляція, прихований нижній нагрівальний елемент, дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, двошарова задня стін |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Країна виробництва | Словенія |