|
5 559 грн
|
|
5 559 грн
|
платежі
по 2 780 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 559 грн
|
|
5 559 грн
|
платежі
по 2 780 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GN70KASC |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Об'єм камери | 70 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Верхній та нижній нагрів |
| Кількість режимів нагріву | 5 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 2500 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 230 С |
| Комплектація | піч, деко стандартне, решітка, інструкція , гарантійний талон |
| Особливості | таймер на 90 хвилин із сигналом закінчення |
| Додаткові функції | Світловий індикатор роботи |
| Таймер | До 60 хв |
| Вага | 10 кг |
| Розміри, см | 63.2 х 54.6 х 40.1 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Додатково | покращена термоізоляція, прихований нижній нагрівальний елемент, дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, двошарова задня стін |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Країна виробництва | Китай |