|
4 299 грн
|
|
4 299 грн
|
платежі
по 2 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 299 грн
|
|
4 299 грн
|
платежі
по 2 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | T250 CW |
|---|---|
| Бренд | Liberty |
| Об'єм камери | 50 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 1500 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 300 C |
| Комплектація | піч, деко стандартне, решітка, інструкція , гарантійний талон |
| Особливості | Автовимкнення |
| Додаткові функції | конвекція |
| Таймер | 60 хв |
| Вага | 16 кг |
| Розміри, см | 32 х 58 х 44 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Білий |
| Додатково | покращена термоізоляція, прихований нижній нагрівальний елемент, дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, двошарова задня стін |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Країна виробництва | Китай |