|
3 149 грн
|
|
3 149 грн
|
платежі
по 1 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 149 грн
|
|
3 149 грн
|
платежі
по 1 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MIRAGE 37 IVORY |
|---|---|
| Бренд | Perfelli |
| Об'єм камери | 37 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Верхній нагрів |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 1400 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 280 С |
| Комплектація | піч, деко стандартне, решітка, інструкція , гарантійний талон |
| Особливості | Таймер |
| Додаткові функції | термоізоляція |
| Таймер | 60 хв |
| Вага | 8.2 кг |
| Розміри, см | 32,5 50,5 41,6 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Бежевий |
| Додатково | покращена термоізоляція, прихований нижній нагрівальний елемент, дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, двошарова задня стін |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Країна виробництва | Туреччина |