|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 699 грн
|
|
3 699 грн
|
платежі
по 1 850 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MIRAGE 48 WHITE |
|---|---|
| Бренд | Perfelli |
| Об'єм камери | 48 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Верхній нагрів |
| Кількість режимів нагріву | 4 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 1600 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 280 С |
| Комплектація | піч, деко стандартне, решітка, інструкція , гарантійний талон |
| Особливості | звуковий сигнал softsound |
| Додаткові функції | рожен |
| Таймер | До 60 хв |
| Вага | 11.3 кг |
| Розміри, см | 33 59 46,5 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Білий |
| Додатково | покращена термоізоляція, прихований нижній нагрівальний елемент, дверцята із загартованого скла, хромований нагрівальний елемент, двошарова задня стін |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Країна виробництва | Туреччина |