|
6 860 грн
|
|
6 860 грн
|
платежі
по 3 430 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 860 грн
|
|
6 860 грн
|
платежі
по 3 430 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | VEO6821 B |
|---|---|
| Бренд | Vimar |
| Об'єм камери | 68 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Верхній та нижній нагрів |
| Кількість режимів нагріву | 7 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 2000 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 250 С |
| Комплектація | піч, деко, решітка, документація |
| Особливості | світловий індикатор роботи |
| Додаткові функції | звуковий сигнал softsound |
| Таймер | До 60 хв |
| Вага | 12,5 кг |
| Розміри, см | 61.5 х 42.8 х 41 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Чорний |
| Додатково | Технологія Air Fry, 3 регульованих положення листарешітки, Скло з низьким рівнем випромінювання |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В (10 А 50 Гц) |
| Країна виробництва | Китай |