|
11 099 грн
|
|
11 099 грн
|
платежі
по 5 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 099 грн
|
|
11 099 грн
|
платежі
по 5 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Модель | Scooter 3 Advance Black (AES023) |
|---|---|
| Бренд | ACER |
| Розмір шин | 8 |
| Колір виробника | Чорний |
| Максимальна швидкість | 25 кмг |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Дальність ходу на одному заряді | 25 км |
| Час зарядки акумулятора | 6 годин |
| Потужність | 728 Вт |
| Ємність аккумулятору | 7.8 Ah |
| Акумуляторна батарея | LiIon, 36 В 7.8 Ач |
| Вікова група | Для дорослих |
| Напруга | Li-Ion, 36 В; 7.8 А*ч |
| Ландшафт | Асфальт |
| Вага | 16 кГц |
| Країна виробництва | Китай |