|
17 076 грн
|
|
17 076 грн
|
платежі
по 8 538 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 076 грн
|
|
17 076 грн
|
платежі
по 8 538 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Модель | Scooter 5 Advance Black (AES025) |
|---|---|
| Бренд | ACER |
| Тип | Електросамокат |
| Розмір шин | 10 |
| Колір виробника | Чорний |
| Максимальна швидкість | 25 кмг |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Дальність ходу на одному заряді | 60 км |
| Час зарядки акумулятора | 6 годин |
| Потужність | 833 Вт |
| Ємність аккумулятору | 16 Ah |
| Акумуляторна батарея | 36V16Ah |
| Вікова група | Дорослий |
| Напруга | 36V/16Ah |
| Ландшафт | Асфальт |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Пластик, Гума |
| Габарити (ВхШхГ) | 118x49x55 |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |