|
14 869 грн
|
|
14 869 грн
|
платежі
по 7 435 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 869 грн
|
|
14 869 грн
|
платежі
по 7 435 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Модель | 0809 Pro White |
|---|---|
| Бренд | Atlas |
| Тип | Електросамокат |
| Розмір шин | 8 |
| Колір виробника | Білий |
| Максимальна швидкість | 30 кмг |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Дальність ходу на одному заряді | 45 км |
| Час зарядки акумулятора | 6 годин |
| Потужність | 350 Вт |
| Ємність аккумулятору | 10 Ah |
| Акумуляторна батарея | 36V10Ah |
| Вікова група | Дорослий |
| Напруга | 36V/10Ah |
| Ландшафт | Асфальт |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Пластик, Гума |
| Габарити (ВхШхГ) | 110x17x32 |
| Вага | 12 кг |
| Країна виробництва | Китай |