|
10 729 грн
|
|
10 729 грн
|
платежі
по 5 365 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 729 грн
|
|
10 729 грн
|
платежі
по 5 365 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Модель | mini Grey |
|---|---|
| Бренд | Atlas |
| Тип | Електросамокат |
| Розмір шин | 6 |
| Колір виробника | Сірий |
| Максимальна швидкість | 25 кмг |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Дальність ходу на одному заряді | 20 км |
| Час зарядки акумулятора | 6 годин |
| Потужність | 200 Вт |
| Ємність аккумулятору | 8 Ah |
| Акумуляторна батарея | 24V8Ah |
| Вікова група | Дитячий |
| Напруга | 24V/8Ah |
| Ландшафт | Асфальт |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Пластик, Гума |
| Габарити (ВхШхГ) | 90x43x98 |
| Вага | 8 кг |
| Країна виробництва | Китай |