|
10 179 грн
|
|
10 179 грн
|
платежі
по 5 090 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 179 грн
|
|
10 179 грн
|
платежі
по 5 090 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Модель | EMOTION 4 блакитний |
|---|---|
| Бренд | Globber |
| Тип | Електросамокат |
| Розмір шин | 12,59 |
| Колір виробника | Синій |
| Максимальна швидкість | 10 кмг |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Дальність ходу на одному заряді | 10 кмг |
| Час зарядки акумулятора | 4 години |
| Потужність | 80 Вт |
| Акумуляторна батарея | 14.4 В 2.9 Аг |
| Вікова група | Дитячий |
| Ландшафт | Асфальт |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Пластик, Гума |
| Габарити (ВхШхГ) | 75.5х32х77.5 |
| Вага | 3.95 кг |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Країна виробництва | Китай |