|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
17 999 грн
|
|
17 999 грн
|
платежі
по 9 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Модель | Ninebot дитячий C2 PRO E, синій |
|---|---|
| Бренд | SEGWAY |
| Тип | Електросамокат |
| Розмір шин | 7 |
| Колір виробника | Синій |
| Максимальна швидкість | 16 кмг |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Дальність ходу на одному заряді | 17 км |
| Час зарядки акумулятора | 4 години |
| Потужність | 200 Вт |
| Акумуляторна батарея | 108 Вт (5000 мА год) |
| Вікова група | Дитячий |
| Ландшафт | Асфальт |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Пластик, Гума |
| Габарити (ВхШхГ) | 910 x 400 x 1035 |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробництва | Китай |