|
21 499 грн
|
|
21 499 грн
|
платежі
по 10 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 499 грн
|
|
21 499 грн
|
платежі
по 10 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Модель | Ninebot E2 PRO E |
|---|---|
| Бренд | SEGWAY |
| Тип | Електросамокат |
| Розмір шин | 10 |
| Колір виробника | Чорний |
| Максимальна швидкість | 25 кмг |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Дальність ходу на одному заряді | 40 км |
| Час зарядки акумулятора | 6 годин |
| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність аккумулятору | 7.65 Ah |
| Акумуляторна батарея | 7650 мАгод |
| Вікова група | Дорослий |
| Напруга | 7650 мА*год |
| Ландшафт | Асфальт |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав, Пластик, Гума |
| Габарити (ВхШхГ) | 1168х540х1220 |
| Вага | 24.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |