|
54 599 грн
|
|
54 599 грн
|
платежі
по 27 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
54 599 грн
|
|
54 599 грн
|
платежі
по 27 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Atlas |
|---|---|
| Розмір шин | 17 |
| Максимальна швидкість | 65 кмг |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Дальність ходу на одному заряді | 80 км |
| Час зарядки акумулятора | 8 годин (24 години із зарядкою батареї кейса) |
| Акумуляторна батарея | 72V20Ah |
| Тип батереї | SLA |
| Потужність | 2000 Вт |
| Габарити (ВхШхГ) | 1930 x 500 x 1100 |
| Колір виробника | Червоний |
| Вага | 110 кг |
| Країна виробництва | Китай |