|
1 099 грн
|
|
1 099 грн
|
платежі
по 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 099 грн
|
|
1 099 грн
|
платежі
по 550 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Інверторний |
| Споживана потужність, (Вт) | 1750 Вт |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Режими | функція Cool Shot |
| Насадки | Концентратор |
| Довжина шнура | 180 см |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір виробника | Фіолетовий |
| Країна виробництва | Китай |