|
1 299 грн
|
|
1 299 грн
|
платежі
по 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 299 грн
|
|
1 299 грн
|
платежі
по 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Babyliss |
|---|---|
| Тип | Інверторний |
| Споживана потужність, (Вт) | 2000 Вт |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Режими | холодний обдув |
| Насадки | Концентратор |
| Довжина шнура | 180 см |
| Комплектація | Інструкція, Фен , Насадки (2шт.) |
| Вага | 0.83 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |