|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 599 грн
|
|
2 599 грн
|
платежі
по 1 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ROWENTA |
|---|---|
| Тип | Фенщітка |
| Споживана потужність, (Вт) | 1000 Вт |
| Кількість швидкісних режимів | 3 шт. |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Кількість насадок в комплекті | 2 |
| Насадки | 2 щітки із синтетичними щетинками діаметром 50 мм і 40 мм |
| Довжина шнура | 2 кг |
| Вага | 770 г |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |