|
5 799 грн
|
|
5 799 грн
|
платежі
по 2 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 799 грн
|
|
5 799 грн
|
платежі
по 2 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Catler |
|---|---|
| Тип кави | Мелений |
| Тип управління | Механічне |
| Запрограмовані напої | американо |
| Споживана потужність, Вт | 1350 Вт |
| Особливості | Кнопки збільшеного розміру |
| Резервуар для води | 1 л |
| Технології | 1 адаптер для меленої кави |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Вага | 4.3 кг |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 12 х 30 х 28 см |
| Комплектація | адаптер для меленої кави |
| Країна виробництва | Китай |