|
5 799 грн
|
|
5 799 грн
|
платежі
по 2 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 799 грн
|
|
5 799 грн
|
платежі
по 2 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Catler |
|---|---|
| Тип кави | Капсули зі зручним зчитуванням показаньКишеньковий розмір для зручності зберігання |
| Тип управління | Електронне |
| Запрограмовані напої | кава crema |
| Споживана потужність, Вт | 1350 Вт |
| Особливості | регулювання кількості кави |
| Резервуар для води | 1 л |
| Технології | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Вага | 4.36 кг |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 х 28 х 12 см |
| Країна виробництва | Китай |